Menu
Your Cart

Omar Silver Kadın Beş Sıra Siyah Kalemli Tamtur Zirkon Taşlı Gümüş Yüzük

Omar Silver Kadın Beş Sıra Siyah  Kalemli Tamtur Zirkon Taşlı  Gümüş Yüzük
Omar Silver Kadın Beş Sıra Siyah Kalemli Tamtur Zirkon Taşlı Gümüş Yüzük

925 Ayar Gümüş

Beş Sıra Tamtur Kalemli Siyah Zirkon Taşlı Yüzük

Ortalama Gram 5,40 GR

Genişlik 8 MM

Tüm gümüş takı ürünlerinin ömrünü ve parlaklığını

parfüm, deodarant, sabun, su ve çamaşır suyu gibi maddelerden uzak tutarak uzatabilirsiniz.

Ürünlerimiz Faturalı

Hediye Kutu İçinde Gönderilmekte

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 30 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir (yüzük ölçüsü , model değişimi vb.). Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
169.39₺
Ex Tax: 141.16₺
  • Model: Beş Sıra Siyah Kalemli Tamtur Zirkon-45